Квартири від забудовника

Нові квартири в житловому комплексі у Жовкві, Малехові, Львові

Будінвесттраст пропонує придбати квартиру в житловому комплексі м.Жовква. В планах – будівництво житлового комплексу в Малехові та Брюховичах. Більш детально – на сторінках проектів.


ЖК Малехів

Житловий комплекс у Малехові – квартири від забудовника


Житловий комплекс у Малехові біля Львова – початок будівництва у червні 2018 року.ЖК Нова Жовква

Житловий комплекс Нова Жовква – квартири від забудовника


ова Жовква – житловий квартал у Жовкві від забудовника Будінвесттраст. Ми раді запропонувати своїм клієнтам квартири в сучасному будинку з власною під’їзною частиною, дитячим майданчиком, місцями для паркування автомобілів. Більш детально – на сторінці проекту.Чому ми?

Чому нам довіряють своє майбутнє?


Наші проекти здані вчасно

Будінвесттраст – забудовник з досвідом. У Жовкві ми здали в експлуатацію декілька проектів. І всі були виконані вчасно. Наша команда – професіонали своєї справи. У нас є всі необхідні дозволи та документи для ведення будівництва, про що ви знайдете інформацію на сайті.

Ми завжди на зв’язку

Зателефонувати нам ви можете у зручний для вас час. Крім того, у вас є можливість написати нам на пошту, приїхати особисто або звернутися через соцмережі. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00, у суботу з 9.00 до 15.00.

Професійність та відповідальність

Ви завжди можете переконатися в наявності всіх необхідних дозвільних документів, побачити наші попередні завершені проекти та прочитати відгуки. Ми працюємо для клієнта і його комфорту.

Про нас

budinvesttrustlogo

Будінвесттраст - компанія забудовник, яка пропонує своїм клієнтам квартири в новобудовах Жовкви та Львова.