Житловий комплекс Нова Жовква

Пропонуємо вам придбати квартири в житловому комплексі Нова Жовква без посередниківРозташування житлового комплексу

Нова Жовква – сучасний проект забудови кварталу по вулиці Симона Петлюри


Проектування кварталу Нова Жовква розпочалося у 2017 році. Житловий комплекс розташований у зручному місці з видом на Жовківський хребет. До центру туристичного міста Жовква 1,5 км. Поїздка автотранспортом до 5хв. по, пішки – 20хв.Закрита територія, паркомісця та дитячий майданчик

Вперше у Жовкві буде реалізовано комплексний проект житлового компплексу з закритою територією


Житловий комплекс буде знаходитися на закритій території, в середині якої розташований дитячий майданчик та паркомісця для автомобілів, що буде вперше реалізовано на території міста Жовква.Гаражі для автомобілів

Поруч ЖК – відокремлена ділянка для гаражів


Клієнти ЖК Нова Жовква мають можливість придбати ділянку для свого автомобіля, яка буде знаходитися поруч території житлового комплексу, з південної сторони. На ділянці водії матимуть змогу як паркувати свої автомобілі, так і встановити малі архітектурні форми (гаражі).Нова Жовква – житловий комплекс з дев’яти будинків

Кінцевий термін вводу в експлуатацію – 2021 рік


Нова Жовква – житловий квартал, розрахований на 300 квартир. Перша черга – 100 квартир, яка буде здана в експлуатацію до кінця 2019 року.

Етапи будівництва

По мірі виконання робіт ми будемо оновлювати інформацію про будівництво ЖК Нова ЖовкваКопання котловану

Перед початком будівництва огорожено територію


Першим етапом будівництва було огорожа території, доставка будівельної техніки на майданчик. Роботи розпочалися в лютому 2018 року.

Чому Будінвесттраст?

З нами – надійно та комфортно


Проекти вчасно введені в експлуатацію

Будінвесттраст – забудовник з досвідом. У Жовкві ми здали в експлуатацію декілька проектів. І всі були виконані вчасно. Наша команда – професіонали своєї справи. У нас є всі необхідні дозволи та документи для ведення будівництва, про що ви знайдете інформацію на сайті.

Ми завжди на зв’язку

Зателефонувати нам ви можете у зручний для вас час. Крім того, у вас є можливість написати нам на пошту, приїхати особисто або звернутися через соцмережі. Ми працюємо з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00, у суботу з 9.00 до 15.00.

Професійність та відповідальність

Ви завжди можете переконатися в наявності всіх необхідних дозвільних документів, побачити наші попередні завершені проекти та прочитати відгуки. Ми працюємо для клієнта і його комфорту.

Про нас

budinvesttrustlogo

Будінвесттраст - компанія забудовник, яка пропонує своїм клієнтам квартири в новобудовах Жовкви та Львова.